Wymiany i zwroty
  • WYMIANY 

 Wyślij maila na adres warszawska.wzorcownia@o2.pl z numerem zamówienia i nazwą i rozmiarem rzeczy. Napisz w nim na co chciałbyś wymienić towar oraz podaj adres na jaki mamy wysłać nową paczkę. Następnie odeślij nieużywany towar na adres:

Odzieżowe Pole

ul. Bagatela 10 lok 32 (klatka C, IV piętro)

00-585 Warszawa

Gdy tylko otrzymamy Twoją przesyłkę wyślemy do Ciebie nową paczkę! 

  • ZWROTY

Jeśli chcesz zwrócić zamówiony przez Ciebie towar wypełnij proszę formularz poniżej.

Wzór odstąpienia od umowy - kliknij i pobierz

 

Informacje dotyczące prawa odstąpienia od umowy 

1. Prawo odstąpienia od umowy

Mają Państwo prawo odstąpienia od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin ten wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji (dostępnej powyżej) o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia. Oświadczenie należy przesłać do nas emailem na adres warszawska.wzorcownia@o2.pl lub pocztą, zależnie od terminu zwrotu, na adres:

Odzieżowe Pole

ul. Bagatela 10 lok 32 (klatka C, IV piętro)

00-585 Warszawa

 

2. Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz na adres:

 

Odzieżowe Pole

ul. Bagatela 10 lok 32 (klatka C, IV piętro)

00-585 Warszawa

  

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Należy przez to rozumieć przymierzenie odzieży bez usuwania oryginalnych metek. Odzież, która była użytkowana i nie posiada oryginalnych metek, w naszym rozumieniu pozostaje używana i nie posiada wartości umożliwiającej dalszą odsprzedaż w sklepie

 

  • REKLAMACJE

Wszystkie towary sprzedawane przez sklep e-odziezowepole.pl są objęte rękojmią. Jeśli chcesz zareklamować kupiony przez Ciebie towar odeślij nam go na poniższy adres. Więcej na temat rękojmi możesz doczytać w Regulaminie.

Odzieżowe Pole

ul. Bagatela 10 lok 32 (klatka C, IV piętro)

00-585 Warszawa

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl